21Ekm

Web Sitemiz Yeni Yüzüyle Yayında!

Web sitemiz yeni yüzüyle yayında. Artık bizimle site üzerinden online konuşma başlatabilir ve tüm cihazlara uyumlu tasarımıyla rahatlıkla sayfalarımızda dolaşabilirsiniz...

Devamını Oku
21Ekm

Erken Müzik Eğitimi

Erken Müzik Eğitimi

Musique Classique’te erken müzik eğitimi,  3-6 yaş gruplarındaki çocuklara sunulan özgün bir programdır.  Aynı yaş grubundaki çocuklara, özellikle enstrüman eğitiminden önce sunulan bir programdır. Müzik, hareket ve dil, insanın kendini ifade etme araçlarıdır. İster çocuk, ister genç, ister yaşlı, ister engelli olsun, her in..

Devamını Oku
21Ekm

ABRSM Kursu

ABRSM Kursu

İngiliz Kraliyet Müzik Okulları Birleşik Kurulu (theAssociated Board of the Royal Schools of Music), dünyada 100'den fazla ülkede aşamalı müzik sınavları sistemi sunan bu kurul, Royal Academy of Music, Royal College of Music, Royal Northern College of Music  ve Royal Scottish  Academy of Music and Drama' nın kurduğu ulus..

Devamını Oku
21Ekm

Yeni dönem kayıtlarımız başlamıştır.

Kurumumuz, Beysukent'te kendine ait seçkin bir mekanda, alanlarında yetkin öğretim kadrosu ile her yaşa yönelik klasik müzik enstrüman eğitimi vermektedir. Bunun yanında başta piyano olmak üzere diğer klasik müzik enstrümanlarının satışı da mevcuttur. Ayrıntılı bilgi için haftanın 7 günü akşam 20.00'a kadar tüm telefonlarımızdan, e-posta..

Devamını Oku

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder